FLEUR PAINT
Η σειρά χρωμάτων Fleur είναι προϊόν 70 χρόνων εμπειρίας στην παραγωγή χρωμάτων αποκατάστασης ιστορικών μνημείων και αντικειμένων, τα οποία παραδοσιακά χρησιμοποιούνται από καλλιτέχνες για έργα ζωγραφικής και έργων τέχνης κάθε είδους.
Πριν από 10 χρόνια, όταν η εταιρεία αναπτύχθηκε στη διεθνή σκηνή, αποφασίστηκε να ξεκινήσει ένα ταξίδι για να δημιουργήσει το καλύτερο δυνατό προϊόν που θα ήταν διαθέσιμο σε όλους, ακόμη και εκείνους που δεν είχαν τις δεξιότητες των καλλιτεχνών αποκατάστασης (πχ. την γνώση ανάμιξης των σωστών ποσοτήτων χρωστικών ουσιών και ορυκτών στοιχείων).
Τα κύρια χαρακτηριστικά που κάνουν το 'Fleur' μοναδικό είναι:
• το πολυτελές ματ φινίρισμα,
• τα ζωντανά χρώματα του
• και η δυνατότητα να το χρησιμοποιήσετε σε οποιαδήποτε επιφάνεια, καθιστώντας το ιδανικό προϊόν για αμέτρητους σκοπούς.
Σήμερα, μετά από πολλά χρόνια ανάπτυξης και δημιουργίας, η σειρά αποτελείται από:
ΟΡΥΚΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ
|
ΧΡΩΜΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ σε Σπρέι
|
ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΙ CHALKY LOOKΠολύ ματ φινίρισμα ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ 12 ΜΟΝΤΕΡΝΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ που ταιριάζουν απόλυτα με τις άλλες δυο σειρές, σπρέι και χρώμα: Ένα συντονισμένο σύστημα σχεδιασμού και διακόσμησης. |
ΕΙΔΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑΈνα ΠΛΗΡΕΣ ΣΥΣΤΗΜΑ που ταιριάζει στις ανάγκες και τις απαιτήσεις μιας αγοράς που εκτείνεται από τους καλλιτέχνες έως τους καθημερινούς ιδιώτες χρήστες: • ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΧΡΩΜΑ • ΧΡΩΜΑ ΜΑΥΡΟΠΙΝΑΚΑ • ΧΡΩΜΑΤΑ απομίμησης ΣΚΟΥΡΙΑΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥ & ΧΑΛΚΟΥ • ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΠΑΣΤΑ • GLITTERS • ΑΣΤΑΡΙΑ, ΚΕΡΙΑ, ΒΕΡΝΙΚΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ-ΦΙΝΙΡΙΣΜΑΤΟΣ • ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ – MEDIUMS - ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ, ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΑ • POURING MEDIUMS |